• info@muzaffersalmanvize.com
  • +90 535 770 78 04

Hakkmızda

Hakkımızda

Muzaffer Salman vize hizmetlerine  1984 yılında Asya Turizm firmasında vize görevlisi olarak çalışmaya başladı. Daha sonra Çelebi Turizm de 1991-1993 yıllarında çalıştı .Vista Turizm’den gelen teklif üzerine bu firmada vize bölümünü ,kurarak bu departmanın sorumlusu olarak 1993 yılında göreve başladı .Vista Turizm de 2013 yılında emekli olana kadar çalıştı . Emekli olduktan sonra 2014 yılında MKM Turizm firmasının ortakları arasına girdi. Bu yıldan itibaren bu sektörde uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve birikim ile kadrosunda uzmanlaşmış bir ekiple beraber çalışmakta olup sadece vize işleri ile ilgilenen Muzaffer Salman vize olarak profesyonel çalışmaya devam etmektedir.

Firmamız tüm Avrupa ülkeleri ve dünya ülkeleri vizelerini çıkarmaktadır. Bireysel olarak da müşterilerimizin olduğu gibi kurumsal olarak da Türkiye’deki Büyük firmalarla çalışmaktayız. Kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerimiz ile sıkı bir irtibatta bulunarak çalışmaktayız.

Firmamız değişmez prensipleri doğrultusunda saygı ve sevgi çerçevesinde işlerini kaliteli, profesyonel ve düzenli olarak vize işlerini yapmaya çalışmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz ile beraber bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.